آیا اسرائیل آدسانیا همجنس گرا است؟ متاهل یا قرار؟ – خرس بی جی جی


آیا اسرائیل آدسانیا همجنسگرا است؟ این سوالی است که مدتی است در اینترنت در حال چرخش است. برخی از افراد معتقدند که او چنین است، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند که اصلاً شایعات صحت ندارد. اسرائیل آدسانیا با مارگوت رابی بازیگر استرالیایی و مدل لوتی پاودرل مرتبط بوده است، اما شایعات مداوم مبنی بر همجنس بودن او وجود دارد. بیایید زندگی شخصی اسرائیل آدسانیا را بررسی کنیم تا ببینیم که او واقعاً با چه کسی قرار ملاقات دارد.

همسر اسرائیل آدسانیا – آیا او متاهل است؟

طبق گزارش ها، آدسانیا در حال حاضر مجرد است. بسیاری از جنبه های زندگی اسرائیل آدسانیا عمومی است، از شخصیت پر زرق و برق او گرفته تا کانال موفق یوتیوب او که در آن به بینندگان نگاهی به زندگی شخصی خود با خانواده و دوستان می دهد. اما یک راز هنوز باقی است: آیا ایزی مخفیانه ازدواج کرده است؟

نه، اسرائیل آدسانیا در حال حاضر ازدواج نکرده است. او هرگز ازدواج نکرده است و در حال حاضر سابقه ای مبنی بر داشتن رابطه جدی از او وجود ندارد. با این حال، لازم به ذکر است که آدسانیا هرگز به طور علنی به وضعیت رابطه خود اشاره نکرده است و به همین دلیل، نمی توان با اطمینان مشخص کرد که آیا او کسی را می بیند یا خیر.

دوست دختر اسرائیل آدسانیا کیست؟

چندی پیش مردم فکر می کردند که آدسانیا با مارگوت رابی که بازیگر مشهور هالیوود و معشوقه استرالیایی است، قرار ملاقات دارد. اما معلوم شد که دختری که او واقعاً با او بود شبیه مارگوت رابی بود. نام این زن Lottie Powdrell است و یک اینفلوئنسر استرالیایی اینستاگرام است. پاودرل شباهت زیادی به مارگوت رابی دارد. آنها رنگ مو و ویژگی های صورت مشابهی دارند. ویدیویی از Israel Adesanya و Lottie Powdrell در وان حمام توسط بسیاری از مردم به صورت آنلاین مشاهده شد. این به شدت حاکی از آن بود که خانم پاودرل با قهرمان متوسط ​​وزن جهان قرار می‌گرفت.

از آن زمان، این زوج در هیچ جای دیگری در انظار عمومی یا در ویدئوها دیده نشدند، و باعث شد بسیاری تصور کنند که آنها از هم جدا شده اند. ادعاهایی مبنی بر اینکه ایزی دوجنسگرا یا همجنسگرا است، پس از اینکه او را در حالی که رقیبش پائولو کاستا را قوز کرده و موهایش را صورتی می کند دیده شد، شایع شد. ایزی توسط مخالفان و اعضای جامعه به دلیل تمایلات جنسی مشکوک خود به صورت آنلاین ترول شده است. حالا، هر چه که باشد، اسرائیل آدسانیا قطعا ازدواج نکرده است و احتمالا از تنها دوست دختر شناخته شده خود، لوتی پاودرل جدا شده است.

آیا اسرائیل همجنس گرا است؟

حقیقت این است که هیچ کس واقعاً نمی داند که آیا اسرائیل آدسانیا همجنس گرا است یا خیر. او هرگز علنی بیرون نیامده و خودش به این شایعات پرداخته است. با این حال، چند شواهد وجود دارد که می توان از آنها برای حمایت از هر دو طرف استدلال استفاده کرد. از یک طرف، آدسانیا با بسیاری از زنان مختلف در انظار عمومی دیده شده است و هرگز مشخص نشده است که با هیچ یک از آنها رابطه جدی داشته باشد. این می تواند نشان دهد که او علاقه ای به روابط طولانی مدت ندارد و بنابراین ممکن است همجنس گرا باشد.

از سوی دیگر، آدسانیا در مورد تمایلات جنسی خود نیز اظهاراتی را بیان کرده است که در آن به صراحت گفته است. او جملاتی مانند «من همجنس‌گرا نیستم» و «من زنان را دوست دارم» گفته است. این می تواند نشان دهد که او واقعاً صادق است و ممکن است به سادگی شایعات را رد کند تا از حریم خصوصی خود محافظت کند.

علاوه بر این، آدسانیا هرگز علیه حقوق LGBTQ صحبت نکرده و یا اظهارنظر دیگری که نشان دهد او همجنسگرا هراسی است، نکرده است. این بیشتر نشان می دهد که او ممکن است از جامعه LGBTQ حمایت کند، حتی اگر خود عضوی نباشد.

در نهایت، نمی توان با اطمینان دانست که آیا اسرائیل آدسانیا همجنس گرا است یا خیر. تنها کسی که حقیقت را می‌داند، خود آدسانیا است، و او هنوز به هیچ وجه علنی نکرده است. تا آن زمان، شایعات به چرخش ادامه خواهند داد، اما مهم است که به یاد داشته باشید که از حدس و گمان نباید برای ایجاد نظر درباره کسی استفاده کرد. مهم نیست حقیقت چه باشد، همه سزاوار احترام و درک هستند. در پایان روز، واقعاً مهم نیست که آدسانیا همجنسگرا باشد. او هنوز هم یکی از بهترین مبارزان MMA امروز است.دیدگاهتان را بنویسید