Bayon Distillery Rocks ADI 2022


متیو گرین‌هیت و راتانا ام از کارخانه تقطیر بایون در مراسم American Craft Spirit 2022 شرکت کردند.
کنفرانس و نمایشگاه در سنت لوئیس، میسوری این هفته.

به یک مرد ماهی بدهید، او یک روز می خورد. به انسان ماهیگیری را بیاموز، او یک عمر غذا می خورد…”

– به ما کمک کنید به کامبوج کمک کنیم

سنت لوئیس، میسوری، ایالات متحده آمریکا، 17 سپتامبر 2022 /EINPresswire.com/ — اگرچه آنها به همه گفتند که مدال های نقره و برنز خود را برای پالم شکر رام دریافت کنند، صاحبان کارخانه تقطیر بایون واقعاً آنجا بودند تا سرگرم شوند و مقداری به دست آورند. آموزش با بیش از 1800 تقطیر دیگر!

روز اول، آنها صبح را به مطالعه ذرت Heritage (آن بلال های قرمز، آبی و چند رنگ) با گری هینگاردنر از Wood Hat Spirits و تیمی از تقطیرکنندگان، مربیان، نویسندگان و کارشناسان ژنتیک گذراندند. سپس 6 ساعت اضافی برای سفر به کارخانه تقطیر کلاه چوب و مزارع ذرت آنها. و تقریباً هر ۱۱ ردیف ذرت میراثی یک نمونه مزه در انتهای ردیف داشت.

و برای تاکید بیشتر بر تفاوت بین انواع، 5 نان ذرت مختلف از 5 ذرت میراث مختلف سرو شد! ما هر کدام یک بطری ویسکی ذرت قرمز Bloody Butcher و یک بطری ویسکی ذرت آبی قدیمی خریدیم – صرفاً برای اهداف تحقیقاتی! تعجب نکنید اگر کارخانه تقطیر Bayon به زودی یک ویسکی ذرت با میراث کامبوج تولید کند!

روز دوم با سخنرانی اصلی دکتر آن براک / استاد تقطیر در کارخانه تقطیر یاقوت کبود بمبئی (لندن) شروع شد که واقعاً انگیزه داشت – که خوب بود، زیرا با پنج کلاس از اصول TTB تا میزگرد برای اتاق های مزه به عنوان سود دنبال شد. مراکز. Rattana تقریباً برای شرکت در مؤسسه آزمایش نوشیدنی ها خسته بود (من گفتم تقریباً!).

روز سوم با یک صبحانه خوش طعم شروع شد (عنوان من نیست – فکر می کنم متعلق به اریک اونز، رئیس ADI است). پنج کلاس دیگر، به دنبال ناهار جوایز که در آن جوایز طلا و دو طلا اهدا شد – با دریافت کنندگان از ویتنام تا مکزیک. ما به سختی به سالن کنفرانس رسیدیم تا از نزدیک به 200 غرفه‌دار بازدید کنیم!

سال آینده این رویداد در ماه آگوست در لاس وگاس برگزار می شود. ویوا لاس وگاس!

متیو گرین-هیت
کارخانه تقطیر بایون
+1 503-351-2126
اینجا به ما ایمیل بزنید

article

لینک منبع

محتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.

rn
rn
لینک منبع rnrnمحتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. تیترهای رسانه امروز هیچ مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.","author":{"@type":"Person","name":"EIN Presswire","url":"https ://www.headlinesoftoday.com/author/einpresswire"},"articleSection":["Press-Releases"]"image":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/2022/09/heritage-corn jpeg","width":1200,"height":628},"publisher":{"@type":"سازمان"،"name":"سرفصل های امروز"،"url":"https: //www.headlinesoftoday.com،"logo":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/ 2022/09/The-headlines-of-Today-Logo-1.jpg"},"sameAs":["https://www.facebook.com/jegtheme/","https://twitter.com/jegtheme"]}}


دیدگاهتان را بنویسید