پنج سیگما بسته جدید داشبورد انعطاف پذیری را برای کمک به بیمه گران P&C در مبارزه با رکود اقتصادی راه اندازی می کند.


پنج سیگما بسته داشبورد تاب‌آوری را برای کمک به بیمه‌گران در مبارزه با رکود اقتصادی راه‌اندازی کرد

پنج سیگما بسته داشبورد انعطاف پذیری را برای کمک به بیمه گذاران برای مقابله با رکود اقتصادی راه اندازی می کند.

بسته انعطاف‌پذیری به بیمه‌گران یک بررسی عمیق در داده‌های خسارت، برای بهبود زمان حل، کنترل هزینه‌های غرامت و کاهش نشت خسارت ارائه می‌دهد.

نیویورک، نیویورک، ایالات متحده آمریکا، 1 دسامبر 2022/EINPresswire.com/ — Five Sigma، یک رهبر نوظهور در راه حل های مدیریت خسارت بیمه بومی ابری (CMS)، امروز راه اندازی بسته جدید داشبوردهای انعطاف پذیری را اعلام کرد که رهبران بیمه P&C را توانمند می کند. با مجموعه ای از شش داشبورد که به آنها کمک می کند تا در برابر رکود اقتصادی فعلی انعطاف پذیر باشند. داشبوردهای انعطاف‌پذیری داده‌های خسارت هوشمند و بینش‌های مورد نیاز برای بهبود زمان حل، کنترل بهتر هزینه‌های غرامت و کاهش نشت خسارت را به بیمه‌گران ارائه می‌دهند.

ما می دانیم که این دوران چالش برانگیز برای شرکت های بیمه است. اودد باراک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Five Sigma، گفت: با رفتن به سال 2023، بیمه‌گران باید انعطاف‌پذیری و انعطاف‌پذیری قابل‌توجهی را برای غلبه بر مجموعه‌ای از موانع اقتصادی از خود نشان دهند – از افزایش تورم و نرخ بهره گرفته تا بلایای طبیعی و تهدید رکود. ما داشبوردهای جدید تاب آوری خود را طراحی کردیم تا بتوانند تلاش ها و نوآوری خود را بر روی بهبود آن مناطق متمرکز کنند. به نوبه خود، این کار سودآوری را افزایش می‌دهد و نتایج کسب‌وکار بهتری را به همراه خواهد داشت.»

با استفاده از داشبوردهای انعطاف پذیری پنج سیگما، به رهبران بیمه اجازه می دهد تا در داده های خسارت های حیاتی مانند:

– زمان رسیدگی اولیه

– زمان چرخه مطالبات

– موجودی مطالبات معلق

– بازیابی و مقادیر بازیابی پیش بینی شده

– هزینه مواجهه بر اساس شدت

– بهره وری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته داشبوردهای انعطاف پذیر پنج سیگما، لطفاً به https://www.fivesigmalabs.com/resilience-package/ مراجعه کنید.

دانا پولگ
پنج سیگما
[email protected]
از ما در شبکه های اجتماعی دیدن کنید:
فیس بوک
توییتر
لینکدین

article

لینک منبع

محتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.

rn
rn
لینک منبع rnrnمحتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال درستی، موضوعی بودن یا کیفیت محتوا ندارد.","author":{"@type":"Person","name":"EIN Presswire","url":"https ://www.headlinesoftoday.com/author/einpresswire"},"articleSection":["Press-Releases"]"image":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/2022/12/resilience-package .png","width":1200,"height":628},"publisher":{"@type":"سازمان"،"name":"سرفصل های امروز"،"url":"https: //www.headlinesoftoday.com،"logo":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/ 2022/09/The-headlines-of-Today-Logo-1.jpg"},"sameAs":["https://www.facebook.com/jegtheme/","https://twitter.com/jegtheme"]}}


دیدگاهتان را بنویسید