سرمایه گذاری گروه بانک تی دی در JA کانادا برای حمایت از جوانان در سراسر کانادا با آموزش سواد مالی


در طی سه سال آینده، JA Canada بیش از 90000 جوان را از ساحل به ساحل به ساحل به مهارت ها و ابزارهای سواد مالی مجهز می کند که آنها برای آمادگی بهتر برای آینده با حمایت TD نیاز دارند.

تورنتو، 1 دسامبر 2022 /CNW/ – JA Canada خوشحال است که همکاری سه ساله خود را با گروه بانک TD (TD) اعلام می کند. این حمایت سخاوتمندانه بیش از 90000 جوان را در سراسر جهان توانمند می کند کانادا با مهارت هایی که برای داشتن آینده ای سالم از نظر مالی با شرکت در برنامه Dollars with Sense نیاز دارند.


آرم JA Canada (گروه CNW/JA Canada)

Dollars with Sense یک برنامه سواد مالی است که به دانش آموزان کلاس های 7 تا 9 ارائه می شود کانادا. برنامه درسی این برنامه به دانش آموزان می آموزد که چگونه تصمیمات مالی هوشمندانه بگیرند، بدون بدهی زندگی کنند و سرمایه گذارانی باهوش شوند. دانش آموزان مهارت های مدیریت پول شخصی را یاد می گیرند که می توانند در زندگی خود به کار ببرند.

«Dollars with Sense یکی از پرتقاضاترین و پرطرفدارترین برنامه های JA است. حمایت طولانی مدت و تجدید شده TD از این برنامه، مشارکت JA Canada با دانشجویان را تقویت می کند و آنها را به دانش و مهارت های مهم سواد مالی برای تمایز بین نیازها و خواسته ها مجهز می کند. تصمیم گیری آگاهانه مصرف کننده؛ استفاده مسئولانه از اعتبار؛ و بودجه تهیه کنید.» اسکات هیلیر، مدیر عامل JA Canada.

هیلیر گفت: «علاوه بر این، همکاری TD با توسعه برنامه ملی ما Dollars with Sense، JA را قادر می‌سازد تا برنامه را به‌روزرسانی و به طور فراگیر طراحی مجدد کند و دسترسی و تعامل را افزایش دهد».

برنامه بازطراحی شده Dollars with Sense یک تجربه تعاملی را ارائه می دهد که با همه سبک های یادگیری سازگار است، چه دانش آموزان در کلاس درس، با معلم یا داوطلب یا به طور مستقل به صورت آنلاین در خانه یاد بگیرند.

Uma Venkataramaiah، مدیر ارشد بشردوستانه کانادا، گروه بانک TD، گفت: «حمایت از نوجوانان کانادایی با ابزارها و حمایت های مورد نیاز برای ایجاد پایه های سواد مالی برای ما بسیار مهم است. ما بسیار خوشحالیم که به حمایت از ابتکار JA Canada و Dollars with Sense، هم از نظر مالی و هم از طریق داوطلبانه، با برنامه‌هایی که در دسترس، فراگیر هستند و به ارائه مهارت‌های آموزشی مالی به نسل‌های آینده رهبران ما کمک می‌کنند، ادامه می‌دهیم.»

علاوه بر حمایت از توسعه برنامه، داوطلبان TD همچنین در ارائه تجربیات یادگیری مبتنی بر کلاس درس برنامه Dollars with Sense شرکت خواهند کرد. داوطلبان JA با همکاری معلمان کلاس درس کار می کنند تا تجربه یادگیری فراگیر را برای دانش آموزان تسهیل کنند. این شامل تسهیل فعالیت های برنامه های تعاملی و به اشتراک گذاری تخصص و دانش آنها به عنوان مربیان جذاب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های JA Canada، Dollars with Sense، JA یا نحوه مشارکت، لطفاً بازدید کنید. jacanada.org.

درباره JA Canada

JA Canada الهام بخش نسل بعدی است تا بالقوه خود را درک کنند و تأثیر مثبتی در جوامع خود بگذارند. از طریق شبکه دفاتر محلی خود، با مربیان، داوطلبان و سازمان‌ها در سراسر جهان همکاری می‌کنیم. کانادا برای ارائه تجربیات یادگیری عملی، فراگیر و دیجیتالی به جوانان. JA متعهد می شود از طریق برنامه هایی که به جوانان کمک می کند مهارت های قابل انتقال در آمادگی کار، سلامت مالی و کارآفرینی ایجاد کنند، دسترسی و فراگیری را تضمین می کند. موفقیت از اینجا شروع می شود.

منبع JA کانادا

rt

لینک منبع

محتوا توسط PR Newswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.


دیدگاهتان را بنویسید