دیر گیلبرت، کاندیدای فرمانداری مستقل شکایت خود را در دادگاه عالی ارائه می کند


دیر گیلبرت به عنوان یک مستقل برای فرمانداری تگزاس نامزد می شود

دیر گیلبرت به عنوان یک مستقل برای فرمانداری تگزاس نامزد می شود

هد شات دیر گیلبرت با پرچم آمریکا

هد شات دیر گیلبرت با پرچم آمریکا

شکایت دیوان عالی برای گنجاندن نام دیر گیلبرت در فهرست رسمی نامزدهای تایید شده در انتخابات فرمانداری تگزاس در نوامبر ثبت شد.

این روند یک کابوس خشمگین بوده است. مردم تگزاس حتی این گزینه را ندارند که به فردی خارج از سیستم دو حزبی رای دهند. تا زمانی که نامم در ماه نوامبر در برگه رای نیامده است، دست از کار برنمی دارم.»

– دیر گیلبرت، نامزد فرمانداری تگزاس

هیوستون، تگزاس، ایالات متحده، 17 سپتامبر 2022 /EINPresswire.com/ — دیردره گیلبرت دعوای دیگری را در دادگاه عالی به شماره پرونده: 22-0818، همزمان با یک دعوی در حال رسیدگی در دادگاه سوم تجدیدنظر، Austin، تسلیم کرد. ، از دادگاه ها می خواهد که وارد عمل شده و مقامات انتخاباتی جان بی. اسکات، وزیر امور خارجه تگزاس و کیت اینگرام، مدیر انتخابات را موظف کنند تا نام گیلبرت را در فهرست رسمی نامزدهای تایید شده در انتخابات نوامبر درج کنند.

دیر گیلبرت مدعی است که وزیر امور خارجه و کارمند کیت اینگرام، مدیر انتخابات، از حرفه حقوقی خود برای کمک به رفتارهای متقلبانه نامزدهای سیاسی آگاهانه و با اراده استفاده کردند. گیلبرت بیان می‌کند که «فریب، ارائه نادرست و تقلب در سراسر فرآیند انتخابات طنین‌انداز شده است و نقش متهم نقش مهمی در تشدید این کابوس داشته است». گیلبرت چندین وکلای دادگستری را به خاطر کوتاهی آنها در انجام اقدامات بعدی که رفتار غیرقانونی را از بین می برد، متهم کرده است، اما در عوض، آنها از “کوری عمدی” یا “جهل عمدی” استفاده کردند که تحت قوانین رفتار حرفه ای قابل مجازات است.

گیلبرت از 11 ژوئیه 2022 در این نبرد شرکت کرده است و نمی تواند دادگاه را در مورد دسترسی به رای صادر کند. قضات دادگاه وظیفه داشتند در مورد مسائل حقوقی که پیش روی آنها گذاشته شده بود تصمیم بگیرند و آن این بود که از وزیر امور خارجه بخواهند نام من را به فهرست رسمی نامزدها برای رای گیری 8 نوامبر 2022 اضافه کند. وزیر امور خارجه طبق قانون باید «اعلامیه عدم صلاحیت» را که از نامزد مخالف در دادگاه حقوقی به دست آمده است، دریافت کرده باشد. این هرگز اتفاق نیفتاد. درعوض، وزیر امور خارجه، ماده 1836 قانون اساسی جمهوری تگزاس (ماده 1، بخش 1) را با در نظر گرفتن قدرتی که «به‌درستی» به یکی از اعضای شاخه قضایی دولت تعلق دارد، نقض کرد. به عبارت دیگر، وزیر امور خارجه قانون را زیر پا گذاشت. گیلبرت افزود: “این یک سیستم فاسد است که در آن مردم تگزاس حتی نمی توانند به فردی خارج از سیستم دو حزبی رای دهند.” گیلبرت می‌گوید: «تا زمانی که نامش در ماه نوامبر روی برگه‌های رأی نیامد، دست از کار برنمی‌دارد».

درباره دیر گیلبرت

گیلبرت یک زن آفریقایی-آمریکایی است که خستگی ناپذیر در جامعه خود کار کرده است و به سادگی از هیاهوی فضای سیاسی خسته شده است. او در مقابل مجلس قانونگذاری تگزاس و کنگره ایالات متحده در واشنگتن دی سی در مورد حقوق مدنی سخنرانی کرده است. گیلبرت به شکل گیری قوانین مربوط به افشاگران، قصور پزشکی و آموزش کمک کرده است.

برای ارتباط با گیلبرت، به صورت آنلاین به آدرس https://gilbert4gov.com مراجعه کنید. آنها می توانند به https://deirdre-gilbert.com یا https://nmmaa.org مراجعه کنند.

گیلبرت همچنین می تواند در فیس بوک، توییتر، یوتیوب و لینکدین دنبال شود.

با مدیر کمپین به آدرس [email protected] تماس بگیرید

فرشته توسی
Vedette Global
7202715942 +1
اینجا به ما ایمیل بزنید

article

محتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.

rn
rn
لینک منبع rnrnمحتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. تیترهای رسانه امروز هیچ مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.","author":{"@type":"Person","name":"EIN Presswire","url":"https ://www.headlinesoftoday.com/author/einpresswire"},"articleSection":["Press-Releases"]"image":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/2022/09/deirdre-gilbert -for-texas-gover.png","width":1200,"height":628},"publisher":{"@type":"سازمان"،"name":"سرفصل های امروز"،"url ":"https://www.headlinesoftoday.com"،"logo":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp- content/uploads/2022/09/The-headlines-of-Today-Logo-1.jpg"},"sameAs":["https://www.facebook.com/jegtheme/","https://twitter.com/jegtheme"]}}


دیدگاهتان را بنویسید