درمان موتور Tufoil در بسته بندی با نوارهای دید برای اندازه گیری آسان موجود است


Fluoramics بسته بندی Tufoil Engine Treatment خود را به بطری هایی با نوار پنجره و علامت گذاری سطح محتوا در میلی لیتر و اونس برای اندازه گیری آسان تغییر می دهد.

ما به مشتریان فلورامیکس گوش می دهیم و سعی می کنیم بسته بندی هایی را برای آنها ارائه دهیم که به بهترین وجه متناسب با نیازهای آنها طراحی شده است. ما خوشحالیم که اکنون درمان موتور Tufoil را در بطری‌هایی با نوارهای دید ارائه می‌کنیم.

– گرگ ریک، رئیس شرکت فلورامیک و مهندس شیمی ارشد

WINONA، MN، ایالات متحده، 1 دسامبر 2022 /EINPresswire.com/ — Fluoramics بسته بندی Tufoil Engine Treatment خود را به بطری هایی با نوار پنجره تغییر می دهد. بطری های آسان نمای دارای یک نوار شفاف از بالا به پایین و یک سنج با علامت گذاری در میلی لیتر و اونس سطح محتوا هستند. مشتریان می توانند به سرعت متوجه شوند که چه مقدار از موتور Tufoil Treatment در بطری است و مقدار استفاده شده را اندازه گیری کنند.

در تابستان 2022، Fluoramics از مشتریان خود نظرسنجی کرد که آیا آنها باید بطری های موجود در درمان موتور Tufoil را نگه دارند یا از بطری هایی با نوار اندازه گیری قابل مشاهده استفاده کنند. بیش از 60٪ با درخواست تغییر به بطری با نوارهای دید پاسخ دادند.

در نتیجه، 473 میلی‌لیتر (16 اونس) و 946 میلی‌لیتر (32 اونس/کوارت) در حال حاضر یا به زودی در دسترس خواهند بود. بطری های 236 میلی لیتری (8 اونس) و 3.78 لیتری (128 اونس/گالن) بعداً در دسترس خواهند بود.

ما به مشتریان فلورامیکس گوش می دهیم و سعی می کنیم بسته بندی هایی را برای آنها ارائه دهیم که به بهترین وجه متناسب با نیازهای آنها طراحی شده است. گرگ ریک، رئیس و مهندس شیمی ارشد شرکت فلورامیک، گفت: اکنون ما خوشحالیم که درمان موتور Tufoil را در بطری‌هایی با نوارهای دید ارائه می‌کنیم.

Tufoil Engine Treatment یک افزودنی روغن است که برای بهبود عملکرد موتور طراحی شده است. استفاده از یک افزودنی روغن مهندسی شده مناسب برای بهبود عملکرد ضروری است. در حالی که بسیاری از برندها ادعا می کنند عملکرد را بهبود می بخشند، اکثر آنها به تعلیق مناسب PTFE مورد نیاز برای ارائه مزایای مطلوب دست پیدا نکرده اند. درمان موتور Tufoil Fluoramics تنها پس از سالها در آزمایشگاه مهندسی شد. به همین دلیل است که Tufoil for Engines هنوز یک محصول موفق در بازار است در حالی که سایر افزودنی های روغن شکست خورده اند. همچنین به همین دلیل است که Tufoil عنوان “کارآمدترین روان کننده جهان” را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به خود اختصاص داده است، که گواهی دیگری بر خواص روغن کاری Tufoil است.

استفاده از شیمی کلوئیدی مناسب برای پراکنده کردن PTFE مزایای بیشتری فراتر از اصطکاک و سایش کم دارد. روان کننده هایی که از این فناوری استفاده می کنند نیز:

• افزایش اسب بخار را فراهم کنید

• بهبود کارایی

• کاهش سایش و پارگی موتورها و قطعات متحرک

• زمان بین بازسازی موتور را افزایش دهید

• از طریق بازدارنده های زنگ محافظت کنید

• فیلم های مرزی را بهبود بخشید

مزیت دیگری که اضافه شده، اما غیرمنتظره، موتور داخلی تمیزتر است. ترکیبات شیمیایی کلوئیدی که به درستی فرموله شده اند، ذرات ناخواسته و لجن را در حالت تعلیق نگه می دارند و به فیلترها اجازه می دهند آنها را الک کنند.

Fluoramics یک تولید کننده پیشرو در سیلانت های نخ، گریس ها، روان کننده ها و بازدارنده های زنگ است که همگی راه حل های PTFE مهندسی شده هستند. این شرکت که در سال 1967 تأسیس شد، در وینونا، مینه سوتا مستقر است و با افتخار تمام محصولات خود را در ایالات متحده تولید می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Fluoramics، لطفاً به وب سایت این شرکت به آدرس www.fluoramics.com مراجعه کنید.

پتی ریک
فلورامیک
9216-205-507 1+
اینجا به ما ایمیل بزنید
از ما در شبکه های اجتماعی دیدن کنید:
فیس بوک
توییتر
لینکدین

درمان موتور Tufoil کارآمدترین روان کننده جهان

article

محتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.

rn
rn
لینک منبع rnrnمحتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال درستی، موضوعی بودن یا کیفیت محتوا ندارد.","author":{"@type":"Person","name":"EIN Presswire","url":"https ://www.headlinesoftoday.com/author/einpresswire"},"articleSection":["Press-Releases"]"image":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/2022/12/tufoil-logo jpeg","width":1200,"height":628},"publisher":{"@type":"سازمان"،"name":"سرفصل های امروز"،"url":"https: //www.headlinesoftoday.com،"logo":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/ 2022/09/The-headlines-of-Today-Logo-1.jpg"},"sameAs":["https://www.facebook.com/jegtheme/","https://twitter.com/jegtheme"]}}


دیدگاهتان را بنویسید