اندازه بازار روغن ماهی آسیا-اقیانوسیه، روند، فرصت‌های تجاری، چالش‌ها، محرک‌ها و گزارش پژوهشی محدود 2020


تحقیقات بازار متفقین logo1

انتظار می رود بازار روغن ماهی آسیا و اقیانوسیه تا سال 2020 1.5 میلیارد دلار به دست آورد و CAGR 5 درصد را در دوره 2015-2020 ثبت کند.

پورتلند، اورگان، ایالات متحده، 17 سپتامبر 2022 /EINPresswire.com/ — در حال حاضر، بخش برنامه های کاربردی آبزی پروری حدود 2/3 از درآمد بازار روغن ماهی آسیا اقیانوسیه را تشکیل می دهد. چین به دلیل تمرکز بالای صنعت آبزی پروری به تثبیت موقعیت پیشرو خود ادامه خواهد داد.

بخش کاربرد آبزی پروری حدود 5/7 از بازار روغن ماهی APAC را مصرف می کند. بیش از 80 درصد روغن ماهی توسط صنعت آبزی پروری در چین مصرف می شود و روند مشابهی در سراسر ویتنام و اندونزی نیز مشاهده می شود. مکمل ها و غذای کاربردی دومین بخش مصرف کننده روغن ماهی را تشکیل می دهند و به عنوان یکی از بخش های با رشد سریع در طول دوره پیش بینی ظاهر می شوند. ژاپن 2/3 از روغن ماهی مصرفی را در بازار مکمل ها و کاربردهای غذایی کاربردی در اختیار داشت. افزایش قابل توجه نگرانی های بهداشتی در میان جمعیت سالمندان ژاپن، تقاضای روغن ماهی با درجه تغذیه ای و دارویی را در منطقه آسیا و اقیانوسیه افزایش می دهد.

درخواست گزارش نمونه در: https://www.alliedmarketresearch.com/request-sample/1179

شرکت‌های کلیدی مانند Triple Nine A/S و Omega Protein Corporation در درجه اول بر روی ادغام و اکتساب به عنوان استراتژی‌های کلیدی تمرکز می‌کنند تا حضور خود را در بازارهای بالقوه روغن ماهی در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه تقویت کنند. این گزارش یک مطالعه دقیق از بازیگران کلیدی مانند Copeinca AS، Pesquera Diamante SA، Corpesca SA، TripleNine، Omega Protein Corporation، Arbee و Mukka Sea Foods Industries را پوشش می دهد.

یافته های کلیدی بازار روغن ماهی آسیا و اقیانوسیه:
در طول دوره پیش بینی، مکمل ها و مواد غذایی کاربردی و داروها به عنوان سودآورترین بخش های کاربرد روغن ماهی ظاهر می شوند.
3/5 بازار روغن ماهی آسیا و اقیانوسیه به طور جمعی در اختیار چین و ژاپن است
بیشتر روغن ماهی مصرف شده در آسیا از ماهی آنچوی تولید می شود
ماهی قزل آلا و ماهی قزل آلا دو گونه ماهی هستند که بیشترین حجم روغن ماهی گرید آبی را مصرف می کنند
ویتنام یکی از بزرگترین تامین کنندگان روغن ماهی خام به چین است
آبزی پروری و مکمل و غذای کاربردی به عنوان جذاب ترین بخش برای سرمایه گذاران در بازار روغن ماهی آسیا و اقیانوسیه در نظر گرفته می شود.
درخواست سفارشی سازی: https://www.alliedmarketresearch.com/request-for-customization/1179

درباره ما
Allied Market Research (AMR) یک بخش تحقیقات بازار و مشاوره تجاری با خدمات کامل از Allied Analytics LLP مستقر در پورتلند، اورگان است. Allied Market Research به شرکت‌های جهانی و همچنین کسب‌وکارهای متوسط ​​و کوچک کیفیت بی‌نظیری از «گزارش‌های تحقیقات بازار» و «راه‌حل‌های هوش تجاری» ارائه می‌دهد. AMR دیدگاهی هدفمند برای ارائه بینش تجاری و مشاوره برای کمک به مشتریان خود برای اتخاذ تصمیمات استراتژیک تجاری و دستیابی به رشد پایدار در حوزه بازار مربوطه خود دارد.

ما در روابط شرکتی حرفه ای با شرکت های مختلف هستیم و این به ما در کشف داده های بازار کمک می کند که به ما کمک می کند جداول داده های تحقیقاتی دقیق را تولید کنیم و نهایت دقت را در پیش بینی بازار ما تأیید می کند. تک تک داده های ارائه شده در گزارش های منتشر شده توسط ما از طریق مصاحبه های اولیه با مقامات ارشد شرکت های پیشرو در حوزه مربوطه استخراج می شود. روش تدارکات داده ثانویه ما شامل تحقیق و گفتگوی عمیق آنلاین و آفلاین با متخصصان و تحلیلگران آگاه در صنعت است.

دیوید کوریا
Allied Analytics LLP
800-792-5285
اینجا به ما ایمیل بزنید
از ما در شبکه های اجتماعی دیدن کنید:
فیس بوک
توییتر
لینکدین

article

محتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. عناوین رسانه امروز مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.

rn
rn
لینک منبع rnrnمحتوا توسط EIN Presswire است. رسانه تیترهای امروز مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده یا لینک های مرتبط با این محتوا ندارد. تیترهای رسانه امروز هیچ مسئولیتی در قبال صحت، موضوعیت یا کیفیت محتوا ندارد.","author":{"@type":"Person","name":"EIN Presswire","url":"https ://www.headlinesoftoday.com/author/einpresswire"},"articleSection":["Press-Releases"]"image":{"@type":"ImageObject"،"url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content/uploads/2022/07/allied-market -research-logo1.jpeg","width":954,"height":499},"publisher":{"@type":"سازمان"،"name":"سرفصل های امروز"،"url": "https://www.headlinesoftoday.com"، "logo":{"@type":"ImageObject"، "url":"https://cdn.headlinesoftoday.com/wp-content /uploads/2022/09/The-headlines-of-Today-Logo-1.jpg"},"sameAs":["https://www.facebook.com/jegtheme/","https://twitter.com/jegtheme"]}}


دیدگاهتان را بنویسید